• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jak bardzo udanie można spędzić swoje wakacje?

Co możemy robić ciekawego w długi weekend?
Długie weekendy to bardzo dobre rozwiązanie – w końcu jeżeli umiejętnie do tego podejdziemy, bardzo prawdopodobne, że będziemy mieli przykładowo 5 dni wolnego. Naturalnie zbyt długie weekendy nie są zbyt dobre, nie powinny być również być zbyt – ciągle jesteśmy krajem na dorobku, ale bez dwóch zdań wolne każdemu pracownikowi się należy. Jednak nie jest powiedziane, iż musimy koniecznie siedzieć w długi weekend we własnym domu, ogrodzie czy na działce. To takie schematyczne… O wiele lepszym pomysłem jest wycieczka za granicę. Choćby wycieczka do Tallina, Kopenhagi czy Mediolanu.
Co roku, w szczególności wycieczki last minute, są w okresie weekendowym sprzedawane szybciej jak świeże bułki. To dobrze, przecież poznawanie odmiennych państw, społeczeństw, potraw, etc. jest niesamowicie ciekawe, ale także rozwijające nas. Na wycieczkę zagraniczną możemy pojechać samodzielnie, ewentualnie z bliskimi, ale również z biurem podróży. Z pewnością ta druga opcja jest tańsza. W końcu jeśli chcemy spędzić długi weekend w Porto – np., sam transport to spory koszt. Choć to akurat nie reguła. Wydaje się jednak, iż oba rozwiązania mają sporo atutów.
Dla osób, które wolą pojechać samochodem, a na dodatek nie mają zbyt wiele czasu oraz pieniędzy, polecić można poznawanie Polski. W końcu choćby Sandomierz to miejsce, gdzie możemy miło spędzić weekend. Ciekawe są także zamki, które pokazują historię Polski. Dla tych osób, które nie przepadają za tłumami, absolutnie odradzić można Zakopane. Zakopane to szalenie popularne miasto, ale gdy jest długi weekend, stolica polskich Tatr jest oblężona przez podróżnych – zwłaszcza tych z Warszawy.

1. Więcej informacji

2. Zajrzyj tutaj

3. Dowiedz się więcej

4. Przeglądaj

5. Sprawdź stronę

Categories: Rekreacja

Comments are closed.